סרטי משפחה


הפקת סרטי משפחה הינה נישה מרתקת ומרגשת. התהליך שאנו עוברים יחדיו, זו חוויה מיוחדת במינה.
המשפחה לוקחת חלק ניכר בתהליך ואחראית במידה רבה לתוצאה הסופית, התפקיד שלי הוא לכוון אותם ליצירת זיכרון משפחתי שילווה אותם שנים רבות. החיבור שנוצר עם המשפחה הוא מעבר למילים. מדובר בתהליך של מספר חודשים בו אנו נוברים יחדיו בזיכרונות, תמונות, מסמכים, סרטונים ואף חפצים של המשפחה ובונים סיפור.


"ערן היקר,
אנחנו מבקשים להודות לך מקרב לב על הסרטונים שהכנת לנו. ניגלה לנו אדם מקצוען ורגיש, שני המפתחות בידיך ליצור עימנו גם בדמע, גם בצחוק. תודה על תוצרים למזכרת נצח! הסרט התיעודי אודות יקירנו האגדי וכן הקליפ הססגוני בשמחת הכלולות של בתנו, גילית כישרון להתחבר לקשת רחבה של אנשים ומצבים, גילית רצינות ועמידה בלוח זמנים, גמישות וקשב, מודים לך."

שוש, איציק והבנות לבית דסאו


נפתלי סהר חוגג 70"לערן שלום,
ברצוני להודות לך על העבודה המקצועית והמרגשת שהושקעה בסרט שהכנת עבורי ליום הולדתי. ראוייה לציון יכולתך לחדור לרבדים האישיים מתוך חומר רב וזר לך לכאורה ולשלבם במרקם זורם, קצבי ומהנה. כאחד שמתעסק בצילום ועריכה בצורה חובבנית יש ביכולתי לזהות עבודה טובה ומקצועית כמו זו שהוכנה עבורי. אני גם יודע להעריך את הזמן הרב הנדרש לגיבוש ועיבוד פרוייקט שכזה. מאחר שאשתי יצאה ברכבת יותר מאוחרת היא תגיע לתחנה המשמעותית כל כך בשנה הבאה. הצבת לנו רף גבוה למצגת שלה.
ברכות ותודות."


נפתלי סהרמזל כהן חוגגת 70סרט זיכרון לישראל "איזי" לירון