הסטודיו

עיקר העבודה המתבצעת בסטודיו היא הדגמת תהליכי עבודה בדגש דידקטי, ניתן לראות דוגמאות בסרטוני ההדרכה של סטודיו מלכישוארט, או בסרטוני ההדגמה של חברת אל-רם דבקים.

נישה נוספת היא צילום וידאו או סטילס, והפקת סרטונים קצרים בעלי תוכן שיווקי למעצבות ובלוגריות כגון מאמאבוקס, הבלוג של אפרת, מעשה במאפה או מיקה – תוספת של טעם בחיים אשר עיקר שימושן הוא פירסום לפייסבוק ושאר מדיות חברתיות. קיימות עבודות נוספות עם חברות כגון אמדוקס, טבע, סופר-פארם, סינגולרטיים, tech-see, מתודיקה, קופ"ח כללית, רכבת ישראל, מכללת לוינסקי ועוד בהם השימוש הוא פנימי בלבד ולכן לא ניתן לצרף דוגמאות.

הכלים בהם אני משתמש לשם העברת התוכן הנדרש, מגוונות; החל מעיצוב תרשימי זרימה, עיצוב ובניית מצגות אינטראקטיביות בפלאש הכוללות שילוב במערכות e-Learning SCORM בארגונים גדולים. עיצוב לאינטרנט ובניית HTML, צילום סטילס (מוצר או פורטרטים), צילום ווידאו, הפקת סרטוני תדמית, תהליכי עבודה, תהליכים רפואיים מורכבים, עריכת סרטונים, כתיבת תסריטים. יחד עם הלקוח מוצאים את הדרך הנכונה והאפקטיבית ביותר להעברת המידע בצורה ויזואלית פשוטה וקלה להבנה.

בסקטור הפרטי, מתמקד בצילום אירועים (חתונות בעיקר), הכנת מצגות וסרטי משפחה אישיים בדגש תיעודי,

  • עיצוב ובניית מצגות

    מבניית קונספט ושפה עיצובית, הגדרת מטרות כמו קהל היעד והמסר אותו הלקוח מעוניין להעביר ללקוחות שלו ועד בחירת הפורמט והכלים הנכונים.

  • הפקת סרטונים, צילום וידאו וסטילס

    הפקת סרטוני הדרכה ותדמית, משלב ההכנות, עם הלקוח, לימי ההפקה ולעבודת הפוסט - עריכה, גרפיקות, תיקוני צבע וסגירת המדיה.

©2016 Studio326